Poprzednia12345Następna >

STOP dla tranzytu ciężarówek przez Legnicę

Na podstawie zarządzenia prezydenta Legnicy od poniedziałku, 6 lutego 2017 r., na terenie miasta zostaje wprowadzony całkowity zakaz tranzytowego wjazdu samochodów ciężarowych o masie powyżej 12 ton.

Więcej informacji »


Jaworzyńska i św. Piotra już przejezdne

23 grudnia po południu udostępnione zostały dla ruchu ul. Jaworzyńska i św. Piotra. Na ul Jaworzyńskiej zamknięty był odcinek od skrzyżowania z Inwalidów do Handlowej. Na św. Piotra przebudowywano odcinek ulicy przy skrzyżowaniu z ul Młynarską.

Więcej informacji »


Jest już rondo stałe na Piekarach

Dzisiaj (20 grudnia) zakończyła się przebudowa ronda stałego na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego i Sudeckiej. Po południu całe skrzyżowanie zostało otwarte dla ruchu pojazdów.

Więcej informacji »


Jaworzyńska przejezdna przed Świętami

Jak informuje firma Skanska, w piątek (23 grudnia) w godzinach popołudniowych planowane jest udostępnienie dla ruchu zamkniętego obecnie odcinka ul Jaworzyńskiej od skrzyżowania z Inwalidów do Handlowej.

Więcej informacji »


Zmiany organizacji ruchu na ul. św. Piotra

Rozpoczęła się przebudowa ul. św. Piotra w okolicach skrzyżowania z ul. Młynarską. Uwaga! To skrzyżowanie jest nieprzejezdne. Zwracajmy uwagę na znaki informujące o organizacji ruchu.

Więcej informacji »


Poprzednia12345Następna >
Legnica
Projekt pn.: "Budowa zintegrowanego systemu zarządzania ruchem i transportem publicznym w mieście Legnica" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2007-2013
© Legnica