Poprzednia12345Następna >

Przebudowa ul. Marsa. Zmiany w ruchu

Firma Budrim, wykonawca przebudowy ul. Marsa, poinformowała o wprowadzeniu, w tym rejonie nowej, tymczasowej organizacji ruchu. Jest to związane z kolejnym etapem prac drogowych.

Więcej informacji »


Ruszyła przebudowa Marsa

Od rozbiórki nawierzchni jezdni i chodników rozpoczęła się przebudowa ulicy Marsa. Roboty wykonuje firma Budrim, która wygrała przetarg.

Więcej informacji »


Jednym pasem na Sikorskiego

Firma Berger Bau Polska, wykonawca przebudowy ulicy Sikorskiego rozpoczęła roboty na jezdni, chodniku i ścieżce rowerowej od skrzyżowania z ul. Wrocławską do ronda turbinowego. Ten pas ruchu został zamknięty.

Więcej informacji »


Przebudowa ul. Marsa. Zmiany w ruchu

Firma Budrim, wykonawca przebudowy ul. Marsa, poinformowała, że od poniedziałku (10 lipca 2017 r.) wprowadzona zostanie w tym rejonie tymczasowa organizacja ruchu. Zamknięty będzie odcinek jezdni oraz chodnika od Marsa nr 1 do Marsa nr 13.

Więcej informacji »


Na Sikorskiego zmiana organizacji ruchu

Firma Berger Bau Polska, wykonawca przebudowy ulicy Sikorskiego od ronda turbinowego (skrzyżowanie z ul. Iwaszkiewicza) do skrzyżowania z ul. Wrocławską, poinformowała, że od 3 lipca 2017 r. wprowadzi tymczasową organizację ruchu na ul. Sikorskiego.

Więcej informacji »


Poprzednia12345Następna >
Legnica
Projekt pn.: "Budowa zintegrowanego systemu zarządzania ruchem i transportem publicznym w mieście Legnica" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2007-2013
© Legnica