Poprzednia12345Następna >

Przebudowa ulicy Pątnowskiej

W czwartek (16 listopada) rano została zmieniona organizacja ruchu na ulicy Pątnowskiej, pomiędzy mostem nad Kaczawą a ulicą Celną. Odbywa się on jednym pasem, wahadłowo i jest sterowany przez sygnalizację świetlną.

Więcej informacji »


Otwarcie wiaduktu nad ekspresówką

W piątek (17 listopada) w południe otwarty zostanie dla ruchu nowy wiadukt nad budowaną drogą krajową nr 3 – informuje generalny wykonawca tej inwestycji, firma Budimex.

Więcej informacji »


Mamy inteligentne przejścia dla pieszych

Legniccy piesi i kierowcy otrzymali dwa bezpieczne, aktywne, oparte na inteligentnej technologii przejścia dla pieszych. Jedno na skrzyżowaniu ul. Złotoryjskiej z Asnyka, drugie na przejściu przez Wrocławską przy pierwszej bramie cmentarnej.

Więcej informacji »


Organizacja ruchu na Wszystkich Świętych

Wydział Zarządzania Ruchem Drogowym informuje, że w celu zwiększenia bezpieczeństwa osób odwiedzających groby w związku z dniem Wszystkich Świętych zostanie zmieniona organizacja ruchu drogowego w rejonie cmentarza przy ul. Wrocławskiej.

Więcej informacji »


Utrudnienia na al. Piłsudskiego

W związku z pracami kanalizacyjnymi na ul. Marsa wyłączono z ruchu jedną jezdnię na al. Piłsudskiego (w kierunku osiedla Piekary) na odcinku między ul. Heweliusza i Galileusza.

Więcej informacji »


Poprzednia12345Następna >
Legnica
Projekt pn.: "Budowa zintegrowanego systemu zarządzania ruchem i transportem publicznym w mieście Legnica" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2007-2013
© Legnica